KARİYER 

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun bir üyesi olan BNT Sİgorta’da din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı kesinlikle yapılmamaktadır. İş’te Eşitlik ilkesini benimseyen BNT Sigorta, iş hayatında fırsat eşitliğini desteklemektedir. 

Kurum kültürümüzü destekleyen ve hizmet kalitemizi arttıracağını düşündüğümüz adaylar ile yol arkadaşı olmayı hedeflemekteyiz. Çalışan adaylarımızın dünya trendlerini takip eden, ekip çalışmasına ve iletişime açık, analitik düşünebilen, insiyatif alarak karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsemekteyiz. Yönetici pozisyonuna başvuran adaylarımızda ise liderlik, stratejik düşünebilme ve yönetici niteliklere öncelik vermekteyiz. 

BNT Sigorta bünyesinde ihtiyaç duyulan pozisyonlarda yetkinlik bazlı mülakatlar ve mesleki yeterlilik testleri yapmaktayız. Ardından ilgili pozisyona uygun görülen adaylarla işe alım süreçlerini başlatmaktayız. 

Tüm çalışanlarımıza sigorta sektörü alanında satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir. 

CV’nizi info@bntsigorta.com.tr mail adresimize iletebilirsiniz. Pozisyon açılması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun Kariyer.net üzerindeki güncel iş ilanları için tıklayınız.